Svetovno prvenstvo v kombinaciji desetih plesov kategorije do 21 let

Prvi novembrski vikend je bil v znamenju plesa. Namreč v soboto, 4. novembra je v Ljubljani, natančneje na srednji gradbeni šoli za Bežigradom potekalo svetovno prvenstvo v kombinaciji desetih plesov kategorije do 21 let.Za to vrsto prvenstev velja, da se lahko prijavi večje število plesnih parov in tudi iz Feniksa sta prihajala dva para, ki sta zastopala Slovenijo. Iliya Dobrev in Ana Mesec sta imela nekaj športne smole in bila blizu polfinalne uvrstitve, a vseeno ne gre za zanemarit
dobrega rezultata, 14. mesto na svetu. Jure Bergant in Milana Chekanova sta si priplesala polfinale in zasedla končno 8.mesto. Za Iliyo Dobrev in Ano Mesec naslednje leto še obstaja možnost ponovitve nastopa na uradnih prvenstvih do 21 let, medtem ko je bilo za Jureta in Milano zadnje leto. Na tekmovanju so nastopili tudi ostali naši pari in si priplesali odlične uvrstitve: